[gtranslate]

Vizyon & Misyon

Metin BULUT

BSS SECURİTY LTD.

DIRECTOR

Metin BULUT graduated from the Turkish Military Academy as an infantry officer in 1993 and from the Infantry School in 1994.

 

He served as a company commander, section chief and branch chief at various units and headquarters including the Turkish General Staff. He also served as an instructor at the Army Command and Staff College and was posted abroad as a staff officer in the intelligence division in NATO HQ ISAF / Kabul Afganistan, 2005 and 2006. From 2005 to 2010, he was the Military Assistant to the Land Forces Commander, also served as the Tactical Psyops Officer.. He was subsequently posted as a operation information officier –Northern Iraq (Team Commander)1994 to 1996, Cyprus (Contact Of.) 2006 to 2008, Lebanon UN Military Unit (Media Consultant)2008-2009. On January 17, 2011 to be to retire voluntarily.

He was awarded the Courage and Self-Sacrifice Medal by the Turkish General Staff due to his outstanding achievements in internal security operations, He was also awarded the NATO Medal and Legion of Merit in Afganistan during ISAF Operation, the NATO.

His military and professional education includes a number of academic courses. Also finished the MD degrees in public relation from the Selcuk University, Konya, Turkey in 2010, respectively. He also has a degree in law from Akdeniz Karpaz Üniversity, Cyprus in 2016.

Currently BSS Security and Defence Systems Company 2011-2017. Continue doing this work as the General Manager.

BSS GÜVENLİK LTD. 2015 YILINDAN İTİBAREN, DAHUA TECHNOLGY TÜRKİYE VE KIBRIS DİSTİRBİTÖRÜ OKİSAN GÜVENLİK AŞ.’NİN FİİLEN KIBRIS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTMEKTEDİR.

BU KAPSAMDA;

 Vizyonumuz

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanında oynadığı rol ve vazgeçilmezliği; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır.

BSS GÜVENLİK LTD., her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle; elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü rolünün gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve köklü bir hizmet kurumu olarak sunmak amacındadır.

 Misyonumuz

BSS GÜVENLİK LTD., Dahua Technology Türkiye ve Kıbrıs Distribütörü Okisan Güvenlik’ten aldığı güçle, arkasında bıraktığı uzun yılların birikimi ile geldiği saygın noktayı;

Yasalara ve ticari ahlak kurallarına uymasına.. Önce müşteri memnuniyeti, sonra kâr anlayışına.. Müşterilerine kaliteli ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler sunmasına.. Satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğine.. Hizmet personelini titizlikle seçmesine.. İşinden kazandığını, cesaretle yine işine yatırım yaparak büyümesine.. borçlu olduğu bilinci ile kurumsallaşmıştır..

Bu kapsamda, BSS Güvenlik Ltd.; öncü / örnek rolünü kalıcı kılmak için; yukarıda özetlenen temel ilkelerini misyonu olarak kabul eder ve özenle uygular..